Evenementen:
Piet Bood en Gerda de Zwart
De Dillenburg 6
1443VT DE Rijp
telefoon 0299 – 780890
evenementen@bernersennenhond.nl

 

Gezondheid
Jan Kranenbarg
Woutersweg 2
6718 TJ  Ede
0318-617300
gezondheid@bernersennenhond.nl

 

Ledenadm
Ledenadministratie:
Geri Bransen
Ringbalk 23
1687 TS  Wognum
telefoon 0229 – 573623
ledenadministratie@bernersennenhond.nl

 

 

 

Pupinfo:
Regina Uittenbogaard
De Groendijck 37
3466 NJ  Waarder
telefoon 0348-502290 (van 19.00 tot 21.00 uur)
b.g.g. Gerda de Zwart: telefoon  06-386 30 730
pupinfo@bernersennenhond.nl

 

Redactie
Marjolein Vos, Natascha Woudstra-Herder en Astrid Honig
Postadres redactie:
Ida Gerhardtlaan 15
1187 WV Amstelveen
telefoon 06 – 425 46 803
E-mail wordt bij alle redactieleden bezorgd
redactie@bernersennenhond.nl

 

H C en T

 

Webteam / Webmaster:
Hendrik en Christa Kuiper
Telefoon 0592-356665
webteam@bernersennenhond.nl